Mały OKR

WP_001634
WP_001634

Dumni jesteśmy z naszych małych recytatorów!  SP nr 2 w Ozimku

 

12 marca 2015 roku grupka recytatorów  z klas młodszych uczestniczyła w 60 Ogólnopolskim  Konkursie Recytatorskim „Mały OKR”. Eliminacje Miejsko- Gminne. Umiejętności recytatorskie zaprezentowali nasi uczniowie w Sali tanecznej Domu Kultury w Ozimku przed rówieśnikami z innych szkół oraz  jury, które oceniało kulturę mowy, interpretację i dobór repertuaru. W  kategorii młodszej dzieci recytowały jeden wiersz, a w kategorii klas starszych wiersz i fragment prozy. W kategorii wiekowej klas I-III szkoły podstawowe uczennica naszej szkoły Dominika Stryczek z klasy 2 zajęła III miejsce. Uhonorowana została pamiątkowym dyplomem i nagrodą książkową. Uczennice Manuela Kurpiers i Magdalena Deja z klasy 3 otrzymały  pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Udział dzieci w konkursie recytatorskim kształtuje osobowość człowieka . Umożliwia również konfrontację umiejętności recytatorskich i upowszechnia kulturę słowa mówionego. Jeszcze raz dziękujemy naszym młodym recytatorom za udział i piękne zaprezentowanie utworów literackich.

 

  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 550