Dzień nauczyciela

dzien nauczyciela
dzien nauczyciela
dzien nauczyciela
dzien nauczyciela
dzien nauczyciela
dzien nauczyciela

Obchody Dnia Nauczyciela w SP nr 2 w Ozimku

Święto naszych nauczycieli postanowiliśmy uczcić troszkę inaczej niż zwykle, bowiem
w tym roku uroczystość przygotowały klasy młodsze, tj. klasa II i III pod opieką p. J. Niedźwiedź
i A. Cybińskiej. Honorowym gościem był p. burmistrz Ozimka – Jan Labus, który podziękował nauczycielom za trud i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczył nagrodę burmistrza
p. I. Kukuczce, a także nagrody wyróżnionym przez dyrektora szkoły nauczycielom i pracownikom administracyjnym, Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, były wiersze, piosenki, życzenia dla nauczycieli i pozostałych pracowników. Następnie zaprezentowana została scenka pt.”Zjazd absolwentów”, w której w zabawny sposób przedstawiono spotkanie po latach kilku absolwentów, którzy z sentymentem i tęsknotą wspominają pobyt w tutejszej szkole. Po latach dochodzą do wniosku, że były to ich najwspanialsze lata.

Po części artystycznej przedstawiciele SU obdarowali pracowników szkoły skromnymi upominkami. Zaprosili również nauczycieli na „wycieczkę” bez biletów po Europie. Wyposażeni
w torby, walizki wyruszyli pociągiem po Europie. Maszynista zatrzymywał się na stacjach
w różnych europejskich stolicach, gdzie nauczyciele – pasażerowie musieli odpowiadać na pytania dotyczące danego kraju, a także zatańczyć narodowy taniec. Uczniowie mieli więc niepowtarzalną okazję zobaczyć swoich nauczycieli w innym wymiarze. Kiedy pociąg przybył do Warszawy,
a z głośnika popłynęła piosenka „Ona tańczy dla mnie”, do tańca poderwali się również uczniowie, którzy wspólnie z nauczycielami tworząc tanecznego węża pląsali po korytarzach szkoły.

Ciężko tym razem było nam się rozstać

Ucznowie Kl II i III.

01dzien nauczycieladzien7dzien6dzien5dzien4
  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 600