Kolędowanie

„ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ JEZUSOWI …” - wspólne kolędowanie przy żłóbku w Schodni

W dniu 10.01.2016r. w Kościele Parafialnym w Schodni, po raz czwarty, miało miejsce wyjątkowe nabożeństwo kolędowe. We wspólnym kolędowaniu przy żłóbku wzięli udział wszyscy chętni muzykujący mieszkańcy naszej parafii (w załączeniu uczestnicy i program kolędowania).

Wszyscy wykonawcy pokazali się z najlepszej strony. Kolejny raz  mogliśmy się przekonać, że w naszych miejscowościach (Schodnia, Nowa Schodnia) mamy mnóstwo talentów muzycznych. Cieszymy się z tego, bo dzięki temu, wspólne muzykowanie w Parafii Schodnia będzie się rozwijać. Takie coroczne nabożeństwo, nie tylko daje szansę pokazania się młodym talentom, przed licznie zgromadzonymi słuchaczami, ale też integruje mieszkańców naszych miejscowości. Gratulujemy wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w nabożeństwie za wspólne kolędowanie i zapraszamy za rok.

Teresa Glensk

• Data aktualizacji: 2019-06-29 20:35