Ferie zimowe

ferie2
ferie2
ferie9
ferie9

Ferie w ozimskiej „dwójce”

 

Na wysokości zadania stanęła również Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ozimku, która zapewniła dzieciom należytą opiekę w trakcie ferii. Oprócz wyjazdu do Wrocławia, dzięki któremu uczniowie mieli okazję zwiedzić Afrykarium oraz zobaczyć największą w Polsce wystawę klocków LEGO, nauczyciele przygotowali wiele bezpłatnych atrakcji. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty kulinarne, umożliwiające najmłodszym przygotowywanie smakołyków na miarę masterchefa. Nie obyło się bez wyjazdu na basen oraz wspólnych wyjść do Domu Kultury, gdzie najmłodsi aktywnie uczestniczyli w pokazie magii i iluzji.

- Zdecydowałyśmy się poświęcić część swojego urlopu, aby zapewnić dzieciom należytą opiekę. Radość naszych uczniów i wdzięczność rodziców jest dla nas największą nagrodą za trud przygotowania takiego przedsięwzięcia- mówią nauczycielki szkoły. Wszystkie zajęcia przeprowadzone zostały w ramach wolontariatu przez pracowników ozimskiej „dwójki”. Ich organizacja jednak nie byłaby możliwa bez finansowego wsparcia Ośrodka Integracji
i Pomocy Społecznej w Ozimku, za które składamy serdeczne podziękowania.

 

K. Maksym

 

ferie1ferie3ferie4ferie5ferie6ferie7ferie8
  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 578