Teatrzyk

30.09.2016 r. na zaproszenie uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku Bajkowy Teatrzyk Kukiełkowy działający przy naszej szkole wystawił przedstawienie pt „Calineczka”.

Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowaliśmy w ramach międzyszkolnej współpracy. Przedsięwzięcie to miało na celu przede wszystkim promowanie czytelnictwa. Po przedstawieniu dzieci mogły oglądać kukiełki przygotowane na potrzeby przygotowanej bajki. Nasi artyści z radością odegrali swoje role a po przedstawieniu przyjęli gratulacje za występ i ogromne nie kończące się brawa. Serdecznie dziękujemy raz jeszcze za zaproszenie nas przez Panią Grażynkę Świercz oraz za ciepłe przyjęcie.

• Data aktualizacji: 2019-05-15 12:08