Dzień Nauczyciela

Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela w SP2 upłynęły pod znakiem rozrywki.

W przeddzień oficjalnych obchodów Rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej tj. 13.10. br w naszej szkole odbyła się skromna, ale niezwykle radosna uroczystość poświęcona docenieniu starań naszych nauczycieli. Złożyliśmy naszym pedagogom wierszowane życzenia, a oprócz życzeń wręczyliśmy drobne, ale jakże niezbędne belfrom, upominki: ziółka na spokojność, miód na skołatane serce, chusteczki na otarcie łez rozpaczy nad uczniowską lekkomyślnością. Uszy naszych nauczycieli uraczyliśmy minikoncertem na klarnet, instrumenty klawiszowe i perkusyjne. Oprócz tych niecodziennych atrakcji, tradycyjnie podziękowaliśmy wszystkim pracownikom naszej szkoły kwiatami.

Pan Dyrektor- Wiesław Miś nagrodził najlepszych uczniów naszej szkoły stypendiami szkolnymi. Nauczyciele również zostali nagrodzeni za swoją trudną codzienną pracę.

• Data aktualizacji: 2019-06-29 20:35