Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

Zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka stały się już tradycją chętnie kultywowaną przez najmłodszych. Zdrowa rywalizacja, przyjazna atmosfera i wypoczynek na świeżym powietrzu przyciągają z roku na rok nowych uczestników, poszerzając grono pasjonatów wędkowania. 3 czerwca w Biestrzynniku odbyły się już XXIX Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowane przez Koło PZW „Małapanew” w Ozimku przy współudziale Administracji Osiedla Ozimek OSM „Przyszłość”, Gminy Ozimek i innych prywatnych sponsorów. W zawodach wzięło udział stu zawodników. Jednym szło lepiej, innym gorzej. Wszyscy jednak otrzymali pamiątkowe upominki i mogli czuć się usatysfakcjonowani. Wśród szkół podstawowych zwyciężyła SP nr 3 w Ozimku, kolejne miejsca na podium zajęła SP w Grodźcu i SP nr 2 w Ozimku. Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół w Ozimku. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych zajął Dawid Sudoł, któremu udało się złowić największego leszcza. Puchar Rady ds. Młodzieży Zarządu Głównego PZW otrzymał zwycięzca całych zawodów Marek Kwieciński. Zawody wędkarskie odbyły się w duchu zdrowej i uczciwej rywalizacji. A wszystkim zawodnikom przyświecał wspólny cel-dobra zabawa.

• Data aktualizacji: 2019-06-29 20:35