koronawirus

wiadomość dla rodziców i uczniów

Drodzy Rodzice! Szanowni Uczniowie!

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zostały zawieszone zajęcia dydaktyczne do dnia 25 marca 2020r.

W tym trudnym okresie przerwa w normalnym funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Zachęcam zatem do samodzielnego uzupełniania zdobytych wiadomości.

Przez ten czas proszę śledzić informację na naszej stronie internetowej szkoły: www.sp2.ozimek.pl w zakładce „Dla uczniów”. Nauczyciele będą tam umieszczać zagadnienie do samodzielnej pracy. Znajdziecie tam wiele materiałów pomocniczych w ugruntowaniu i uporządkowaniu zdobytej wiedzy oraz rozwijania własnych kompetencji. W przypadku braku dostępu do Internetu, rodzic może podejść po wydrukowane materiały do sekretariatu szkoły.

Szanowni Państwo, proszę śledzić na bieżąco komunikaty o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz komunikaty w których będą was informować o działaniach podejmowanych przez szkołę.

Wiesław Miś

Dyrektor SP nr 2 w Ozimku