Dzień Niepodległości

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W SP NR 2 W OZIMKU

7 listopada 2013 r. uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Niepodległości  uroczystym apelem.

8 listopada w naszej szkole odbyła się patriotyczna w swym klimacie akademia upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Została ona przygotowana przez uczniów klasy szóstej i piątej pod opieką pani Iwony Kukuczki i Anny Spyry. W nastrój wprowadziła zebranych odpowiednia dekoracja oraz stroje uczestników akademii. Artyści piosenką i wierszem opowiedzieli wszystkim zebranym starodawne dzieje. Odśpiewano patriotyczne pieśni. Przestawienie było niezapomnianą lekcją historii.

IMG_0333IMG_0334IMG_0335IMG_0336IMG_0337
  • Data aktualizacji: 2019-05-15 12:08