Aktualności

Informacja w sprawie strajku od 08.04.2019

UWAGA RODZICE

W związku z faktycznym zaistnieniem strajku informuję, że dyrektor szkoły może podjąć opiekę nad ograniczoną, ściśle określoną liczba dzieci. W takiej sytuacji proszę w wcześniejszy kontakt ze szkołą.

Dyrektor szkoły

O nas na facebooku :)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA NASZĄ STRONĘ  KLIKNIJ IKONKĘ :)

Dzień Niepodległości

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W SP NR 2 W OZIMKU

7 listopada 2013 r. uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Niepodległości  uroczystym apelem.

8 listopada w naszej szkole odbyła się patriotyczna w swym klimacie akademia upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Została ona przygotowana przez uczniów klasy szóstej i piątej pod opieką pani Iwony Kukuczki i Anny Spyry. W nastrój wprowadziła zebranych odpowiednia dekoracja oraz stroje uczestników akademii. Artyści piosenką i wierszem opowiedzieli wszystkim zebranym starodawne dzieje. Odśpiewano patriotyczne pieśni. Przestawienie było niezapomnianą lekcją historii.

 

IMG_0333IMG_0334IMG_0335IMG_0336IMG_0337
  • Data aktualizacji: 2019-06-29 20:35
  • |
  • Licznik odwiedzin: 931 877