Nasza strona na facebooku

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Wycieczka do ZOO

Wycieczka do Zoo w Opolu

Dnia 6 sierpnia bieżącego roku, odbyła się nasza coroczna, choć zorganizowana w nieco innym terminie i w niecodziennych okolicznościach, wycieczka do Zoo w Opolu. Wzięli w niej udział niepełnosprawni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku, ich rodzice i opiekunowie.

Największą radość sprawiło nam spotkanie się ze sobą po tak długiej przerwie. Z przyjemnością spacerowaliśmy po ogrodzie zoologicznym podziwiając różne gatunki zwierząt i prowadząc swobodne rozmowy. Nie zabrakło również akcentów edukacyjnych. Dzieci z zaangażowaniem odczytywały nazwy zwierząt i słuchały informacji na ich temat. Wszystko odbywało się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych związanych z COVID-19, co nie przeszkodziło nam miło spędzić czas. W dobrych humorach wróciliśmy do domów.

Z utęsknieniem czekamy już na kolejny wyjazd.

Opiekunowie: T.Glensk, A.Wierna, M.Wieczorek

• Data aktualizacji: 2020-09-22 13:07