Nasza strona na facebooku

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA NASZĄ STRONĘ 

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Walentynki w SP2

14 lutego w całym kraju obchodzony jest Dzień Św. Walentego. W tym dniu obowiązuje tradycja wręczania sobie  prezencików. My postanowiliśmy aktywnie podtrzymywać tradycję i już na pierwszej lekcji cała klasa przystąpiła do wykonania walentynkowych  serduszek. Nasze serduszka miały rączki , nóżki i „mówiły’’ LUBIĘ CIĘ. Niektórzy wykonywali walentynkowe ludziki, które w rączkach trzymały serduszka. Każdy mógł napisać na nich swoje życzenia i podarować je   swojej WALENTYNCE.

 

 W tym dniu staraliśmy się też być dla siebie mili. Walentynkowy dzień był fajny, ale musimy pamiętać, że nie tylko w tym dniu powinniśmy być dla siebie uprzejmi. Każdemu będzie w szkole  przyjemniej, jeśli będziemy na co dzień szanować się nawzajem i będziemy dla siebie mili.  

                                                                                                                                                                                J. Niedźwiedź

  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 583