Nasza strona na facebooku

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA NASZĄ STRONĘ 

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Warsztaty muzyczne

W środę 24.03.2021r. odbyły się ciekawe zajęcia muzyczne.???????????? Gościliśmy w naszej szkole Pana Andrzeja Wilczyńskiego, który jest dyrygentem Ozimskiej Orkiestry Dętej, a ponadto prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat instrumentów i powstawania dźwięku. Miały również okazję spróbowania gry na instrumentach perkusyjnych. Na zakończenie uczniowie wykonali wielkanocne jajka - grzechotki????.
Serdecznie dziękujemy ???? Panu Andrzejowi za przeprowadzenie warsztatów muzycznych, czekamy już na kolejne spotkanie z muzyką.
Zachęcamy również do zaglądania na stronę P. Andrzeja : www.muzyczkowo.pl ????
  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 537