Nasza strona na facebooku

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA NASZĄ STRONĘ 

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Laureaci konkursu "Las wokół nas"

Jesienią bieżącego roku niepełnosprawni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozimku wzięli udział w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie pt. „Las wokół nas” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kluczborku pod patronatem Starosty Kluczborskiego, Leśnego Zakładu Doświadczalnego w Siemianicach oraz Nadleśnictwa Kluczbork. 

Dwóch naszych uczniów zostało laureatami tegoż konkursu: Weronika Gonsior zdobyła II miejsce w kategorii zajęć rewalidacyjno- wychowawczych (opiekun Teresa Glensk) a Mateusz Długosz wyróżnienie w kategorii uczniów z klas IV- VIII (opiekun Anna Gaszczyk). 

Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy,  a laureaci ponadto nagrody rzeczowe. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu pięknych prac plastycznych!  

Weronika Gonsior - Las wokół nas 2Mateusz Długosz - Las wokół nasWeronika Gonsior - Las wokół nas
  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 464