Nasza strona na facebooku

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA NASZĄ STRONĘ 

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Konkurs artystyczny

W marcu br. w ramach wiosennej aktywizacji uczniów, ogłosiliśmy konkurs na najciekawsze zdjęcie, które w oryginalny sposób miało nawiązywać do znanego dzieła malarskiego. Nasz konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, a nadesłane zdjęcia podbiły serca obserwujących profil facebookowy naszej szkoły. W zabawie mogli wziąć udział uczniowie wszystkich klas. Konkurencja została przygotowana również z myślą o uczniach niepełnosprawnych i jest znakomitym przykładem integracji oraz tego, że osoby zmagające się na co dzień z różnymi problemami zdrowotnymi, mogą aktywne uczestniczyć w życiu szkoły i w pełni się w niej realizować. Pomimo nauki zdalnej uczniowie z zaangażowaniem wcielili się w role postaci przedstawionych na znanych dziełach malarskich, przygotowali ciekawe rekwizyty, a także zadbali o szczegółowe odtworzenie scenerii. W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Jury w składzie: Anna Gaszczyk, Marta Wieczorek i Grzegorz Filipek wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Laura Kroll

II miejsce – Emilia Tasarz, Kacper Biesiada, Wojciech Kowol

III miejsce – Jakub Korzeniec, Paulina Kowol

IV miejsce – Oliwia Janerka, Oskar Madeła, Dominik Błaziak

Nagrodę publiczności otrzymali: Oliwia Janerka oraz Daniel Kotysz , uzyskując największą liczbę polubień.

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia.

Wszystkie nadesłane zdjęcia były kreatywne i wymagały dużego wkładu pracy i inwencji naszych uczniów, dlatego cieszymy się, że dzięki licznym sponsorom mogliśmy nagrodzić każdego, kto wziął udział w konkursie.

Sponsorzy:

Rada Sołecka Nowa Schodnia

Sołtys Schodni

Gmina Ozimek

Kwiaciarnia Machnik

Stowarzyszenia „Nasza Nowa Schodnia”

Prezes Stowarzyszenia „Nasza Nowa Schodnia”

Okręg PZW Opole

Państwo Korzeniec

Państwo Wiora

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a sponsorom składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe konkursu.

                                                                                                                                                 Zespół ds. Promocji

AgataBartekBrayanDanielDominikEmilia TEmilia WJakubKacper DKacperKamilKarolLauraKonkursLenaOliwiaOliwierOskarPaulinaPaweł SPaweł WVanessaWeronikaWiktorWojtekZuzanna
  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 535