Nasza strona na facebooku

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA NASZĄ STRONĘ 

KLIKNIJ IKONKĘ :)

Konkurs recytatorski

16 marca  2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Ozimku odbył się „Szkolny Konkurs Recytatorski”, który jak zawsze cieszy się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów. W konkursie brało udział 29 uczestników w dwóch grupach. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszych nie był łatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom. Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: przewodnicząca p. Kamila Słowik, p. Anna Gaszczyk, p. Marta Wieczorek, p.Lucyna Gajda oceniło ich występy. Fundatorem tego konkursu, jak co roku, był Komitet Rodzicielski naszej szkoły. Zadaniem uczniów było wybranie „Mistrza Publiczności”.

   Pierwsze miejsce w pierwszej grupie trafiło do rąk Jagody Musiał  (kl.I) oraz Brayana Długosza (kl.I), drugie do Katarzyny Maloszek (kl.II)  i Pauliny Klimas (kl.I), a trzecie do Pawła Bonka (kl.III) oraz Marcina Patureja (kl.III). Były także dwa wyróżnienia, które otrzymali Daniel Martiniuc i Marcel Gola. W drugiej grupie wyróżnienia otrzymali: Mateusz Długosz, Patrycja Czech, Tomasz Zmuda, Marzena Kotołowska, Kacper Biesiada oraz Laura Kupczyk.

  Natomiast nagrodę publiczności otrzymali: Zuzanna Spyra i Marcel Kosok.

   Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

  • Data aktualizacji: 2021-09-19 19:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 1 471 595