Pożegnanie 6-latków w oddziale przedszkolnym SP2
Za naszymi przedszkolakami wyjątkowa uroczystość pełna emocji, radości i niezapomnianych chwil. Nasi wspaniali 6-latkowie zaprezentowali piękną część artystyczną, żegnając się z przedszkolem i zamykając ważny etap swojego dzieciństwa. Już wkrótce rozpoczną kolejną fascynującą przygodę – naukę w szkole. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Anna Gaszczyk skierowała do dzieci i ich rodzin ciepłe słowa, nie zabrakło również wręczenia nagród oraz podziękowań dla rodziców za współpracę, zaangażowanie i wsparcie okazywane przez cały okres edukacji przedszkolnej. Naszym przyszłym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów, odwagi w odkrywaniu świata i samych pięknych chwil na nowej drodze. Wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzymy radosnych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji!








