Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej już 13-edycji prozdrowotnego projektu "Zdrowo jem, więcej wiem". ????

W ramach tego działania uczniowie klas 1-3 przygotowali przedstawienie do wiersza Jana Brzechwy "Na straganie", do którego samodzielnie przygotowali rekwizyty i stroje. Dzięki realizacji tego zadania uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia.

W związku z promocją programu ogłoszonego przez Fundację Ochrony Środowiska ,, Zdrowo jem, więcej wiem'' odbyło się również spotkanie dla rodziców uczniów klas I-III. Na spotkaniu przygotowanym przez nauczycieli młodszych klas i psycholog szkoły, rodzice mogli się dowiedzieć jak ważne jest żywienie naszych dzieci w procesie nauczania. Na zakończenie spotkania została wyświetlona przezentacja multimedialna z przedstawieniem wiersza Jana Brzechwy ,,Na straganie".??

Galeria
 do góry