Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

We wtorek w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych, a jego mottem przewodnim było hasło: „Każdy Święty chodzi uśmiechnięty”. Sala wypełniła się pięknymi Aniołami i Świętymi. Dzieci z Przedszkola oraz Klas 1- 3 wzięły udział w konkursie na najlepsze przebranie, a ponadto pokazały swoje muzyczne talenty w konkursie piosenki religijnej. Dla starszych klas przygotowano konkurs wiedzy religijnej, w tym roku w formie krzyżówki, jak również konkurs piosenki religijnej. Nie zabrakło wspólnego śpiewu oraz tańców przy muzyce. Dziękujemy ks. Dominikowi Sowa za towarzyszenie nam w trakcie balu oraz sponsorom: Radzie Rodziców, Sołtysowi Wsi Schodnia i Radzie Sołeckiej oraz ks. Dominikowi i p. Teresie Machnik - Spyra za wsparcie finansowe i rzeczowe.

Widzimy się za rok !

Galeria
 do góry