W iście świątecznej atmosferze Samorząd Uczniowski zorganizował piękny kiermasz bożonarodzeniowy. W naszej szkole przez cały tydzień można zakupić pyszne ciasta, babeczki oraz kolorowe pierniczki. Nasza szkoła zamieniła się w miejsce nadzwyczaj przyjaznej atmosfery, gdzie wspólnie śpiewamy kolędy podczas przerw. Stworzyliśmy kącik kolęd, który cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów oraz nauczycieli. Święta coraz bliżej...
Zapraszamy bardzo serdecznie już jutro 21.12. na kiermasz bożonarodzeniowy, gdzie będzie można kupić słodkości i wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Uroku dodają także jasełka, przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Dziękujemy już dziś wszystkim za wielkie zainteresowanie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania w naszej Szkole! 
Galeria
 do góry