Babcia i Dziadek to słowa, które towarzyszą nam od najmłodszych lat. Kojarzą się wszystkim z miłością, dobrocią i ciepłem. Dlatego My uczniowie klas młodszych chcieliśmy wszystkim Babciom i Dziadkom podziękować.

6 lutego odbyła się, więc w naszej szkole wspaniała uroczystość, na którą licznie przybyli dziadkowie. Gości przywitał Dyrektor szkoły, potem nastąpiła przygotowana dla naszych gości część artystyczna. Poprzez wzruszające wiersze, piosenki, tańce i inscenizację przygotowaną przez klasę pierwszą, chcieliśmy wyrazić naszą wielką miłość i wdzięczność za trud, miłość i oddanie w naszym wychowaniu. W trakcie uroczystości nasi Goście wcielili się w rolę jurorów, którzy przy pomocy zielonych i czerwonych karteczek oceniali nasze występy. Oczywiście dominowały tylko zielone karteczki i głośne brawa. Występy zakończyło gromkie ,,Sto lat” odśpiewane przez wszystkich wnuków. Szczęśliwe, rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania oraz wspólnie spędzone chwile z wnukami. Na zakończenie wszyscy dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi prezentami.

      Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności oraz samych pięknych chwil w życiu

                                                                               Zespół Redakcyjny Kroniki kl. II

                                                                                            SP nr 2 w Ozimku

Galeria
 do góry