W piątek 05.04. w ramach innowacji pani Ewa Dorynek we współpracy z panią Miriam po raz kolejny odwiedziły PP nr 1! Tym razem najmłodsze grupy i grupa czterolatków wysłuchały ciekawych opowieści. Teatrzyk Kamishibei jest świetną formą przekazu różnych opowiastek, a także dobrym sposobem na podjęcie ważnych tematów wśród najmłodszych- i nie tylko! Maluszki wysłuchały historyjki pt. "Misiowe sposoby na nocne strachy". Dzieci miały okazję wykonać swoje stworki z nieco humorystycznym akcentem, a także stworzyć wspólne dzieło swoich miłych snów! Czterolatki z kolei wysłuchały opowiastki pt. "Na tropie śmieciowego potwora". Była to okazja do rozmowy na temat ekologii i dbania o nasze środowisko. Na koniec przedszkolaki wykonały świetne prace plastyczne. Dziękujemy za miłe przyjęcie i polecamy się na przyszłość!

Galeria
 do góry