"Bóg się rodzi..."

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i radości. W atmosferę zbliżających się Świąt, licznie zgromadzoną widownię, wprowadzili uczniowie naszej szkoły prezentując 21 grudnia

jasełka bożonarodzeniowe. Refleksyjne teksty ukazujące historię narodzenia Pana Jezusa przeplatały się z pięknym śpiewem tematycznych utworów i tradycyjnych kolęd, nie zabrakło również odrobiny humoru i „chwil grozy” w wydaniu króla Heroda.

Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów poczynając od najmłodszych przedszkolaków aż po uczniów najstarszych klas. Potwierdziło to ciepłe przyjęcie przez publiczność i gromkie brawa, którymi nagrodzali występujących.

Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska sprawiły, że wśród zebranych zapanował cudowny świąteczny klimat, pełen życzliwości i radości. Spotkanie stało się również okazją do wzmacniania więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi: Burmistrzem Gminy i Miasta Ozimka – Mirosławem Wieszołkiem, przedstawicielami Sołectwa, DFK Nowa Schodnia, Stowarzyszenia „Nasza Nowa Schodnia”.

Jasełkom towarzyszył kiermasz świąteczny, na którym nie tylko można było nabyć piękne ozdoby świąteczne ale również zakupić przepyszne ciasta oraz napić się aromatycznej herbaty i kawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas oraz życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.

Galeria
 do góry